SOLTRADE Sp. J. to firma rodzinna założona przez Marka Soleckiego, Łukasza Soleckiego i Małgorzatę Kiełb. Nietuzinkowa siedziba firmy mieści się w Tomaszowie Mazowiecki na ul. Smugowej 6 lok. 6 do której Państwa serdecznie zapraszamy.

Historia:

Firma powstała w styczniu 2013 roku w wyniku podziału majątku Firmy Maltom Sp. j. Firma Maltom Sp.j. była współwłasnością Marka Soleckiego od samego początku jej istnienia, czyli roku 1993 do końca roku 2012.

Działalność:

SOLTRADE Sp. J. działa prężnie w województwie łódzkim w branży paliwowej, wulkanizacyjnej, betoniarskiej, mechanice pojazdowej. Oferuje sprzedaż gotowych produktów jak i świadczy szeroki wachlarz, kompleksowych usług. Naszymi klientami są firmy transportowe, firmy budowlane jak również klienci indywidualni.

Doświadczenie:

SOLTRADE Sp.j. to połączenie 20 lat doświadczeń z nowoczesnym parkiem maszynowym oraz zapleczem najlepszych fachowców. To firma z charyzmą jej właścicieli i partnerskim sposobem prowadzenia biznesu, który doceniają nasi klienci. Satysfakcję i zaufanie naszych klientów, odzwierciedlają lata wspólnej pracy liczone z dumą w dziesiątkach lat.